<< Zpĕt

beran

Beran (21.3. až 20.4.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na pátek 25. 7. 2014

Dnes asi někomu způsobíte problém, možná dokonce i úraz a ta rázná žena vám to může vyčítat. Nechoďte do společnosti, kde se kupí mnoho mužů, kteří mají podivné návyky, třeba při sportovním utkání. Nalaďte se na vlastní intuici a pohodu.


Práce a business:

 

Nic nejde hned, počítejte s tím večer ve své práci. Váš záměr potřebuje čas a netrpělivost by znamenala neúspěch. Pokud máte nadřízené, vysvětlete jim, že vám to teď moc nemyslí. Snad jsou na tom oni lépe a pochopí vás. Láska na rozdíl od práce vám jde zdárně. Možná by bylo lépe zůstat v náruči milovaného člověka a práci večer vynechat.

Vztahy doma a v práci:

 

Vaše citlivost je dost značná, proto se dnes asi nevyhnete určitým střetům. Chybí vám štěstí v okamžicích, kdy ho potřebujete a potom energie, abyste se sebou něco podstatného uměli udělat. To ale neznamená, že přátelé nemůžou pomoci.

Finance:

 

Pokud vás čeká cesta, rozhodujte se v klidu a nepospíchejte na sebe.

Zdraví­:

 

Vyhněte se spěchu. I malá nepozornost by mohla vést k vážným důsledkům.

Večer:

 

Rodinné problémy vás mohou vykolejit, ale když udržíte své emoce na uzdě, všechno se nakonec velmi dobře urovná. Je pravděpodobné, že se dozvíte důležité informace a také se naskytne možnost zaflirtovat si. Zkrátka, dnes večer se budete mít dobře.


Horoskop na zítra >>