<< Zpĕt

beran

Beran (21.3. až 20.4.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na pondělí 1. 9. 2014

Jestli máte pocity stístěnosti a strach z malých poměrů, tak se snažte zaměřit na vlastní citovou oblast, která se ukazuje jako skutečně zajímavě prožitelná. Přece jenom si ale všímejte, co všechno je potřeba pro život druhých lidí, abyste pak nebyli úplně mimo, poradí vám to.


Práce a business:

 

Možná se domníváte, že by vám s někým jiným někde jinde bylo lépe. Nemylte se – je to jenom, iluze, o jejíž neplatnosti byste se brzy přesvědčili. Očekává se od vás pochopení a občas nějaké to útěšné slovo na adresu těch, kteří jsou vystaveni potížím.

Vztahy doma a v práci:

 

Umíte už mnohem lépe pochopit, co je důležité přinášet vlastním blízkým, láska je jednou z těch základních věcí, které jsou skutečně přínosné i pro všechny další okamžiky. Nedělejte si velkou hlavu z nátlaků zvnějšku, důležité je, co si myslíte vy sami, ne ti druzí.

Finance:

 

Cestovní vyhlídky nejsou dobré. Pokud přeci jen vyjedete, budete se potýkat s překážkami.

Zdraví­:

 

Nezdá se vám, že byste měli někdy taky čas, který ochotně poskytujete jiným, věnovat sobě?

Večer:

 

S úsměvem jde všechno lépe. Vyvarujte se nutkání poučovat své okolí, i když si budete jisti, že se mýlí a vy to víte přesně. Raději se zaměřte na vlastní nedostatky. Pak tento večer prožijete v klidu a pohodě. Dostanete-li se v zaměstnání do sporu, pamatujte, že kolegovi nemá smysl vyvracet jeho názory. Raději ho nenápadně veďte, ať neudělá nějakou hloupost.


Horoskop na zítra >>