<< Zpĕt

beran

Beran (21.3. až 20.4.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na sobotu 20. 9. 2014

Dokážete být praktičtější a uvědomělejší ve všech možných formách, taky si dnes spravujete veškeré vztahy. Už brzy v sobě taky objevíte více energie a vůli stoupat, nejen na společenském žebříčku. Vaše chování je dobré, ale o vlastních problémech si říkejte jenom sami se sebou.


Práce a business:

 

Harmonická nálada pomalu, ale jistě dobíjí vaše baterie. Hned na počátku večera se můžete ukázat jako premianti, kteří si doslova a do písmene vybrali svou letošní dovolenou na zotavenou, jak se to kdysi úředně jmenovalo. I partner ocení vaši dobrou náladu. Všimnou si toho i vaši přátelé.

Vztahy doma a v práci:

 

Vám se dnes chce si snad i trochu zatančit, což Vás vždycky dokáže krásně pobavit. Pokud budete jednat pomalu a střídmě, brzy se objeví výsledky i po emocionální stránce. Dokážete se projevovat, i když vám není dobře, ale každé utrpení vás posiluje a umožňuje jít dále.

Finance:

 

Nestěžujte si stále na své cesty a raději využijte všechno, co máte.

Zdraví­:

 

Pohánět dopředu vás bude chuť pěkně si okořenit život.

Večer:

 

Jestli vás firma ničím nepověřila, projeďte pár litrů vlastního benzínu a někam se podívejte. Nebo shlédněte cestopisné video. Potřebujete se nutně dostat za hranice všedního večera a také oživit případné partnerské skomírání, co říkáte?


Horoskop na zítra >>