<< Zpĕt

beran

Beran (21.3. až 20.4.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na sobotu 29. 8. 2015

Dnes byste dobře měli vědět, kde má člověk hranice. Lidi si vás tech potřebují posouvat podle sebe a ani vlastní partnerka pro vás nemá příliš velké pochopení. Po práci hledáte přátele, kteří by si k vám uměli najít ten správný přístup po všech příznivých stránkách.


Práce a business:

 

Nenoste domů ani zákusky, ani chlebíčky a už vůbec ne alkohol. Nejdřív vám partner vytkne, že za to utrácíte, pak vám to sní a ke konci večera nakonec dospěje k závěru, že jste vlastně spáchali atentát na jeho zdraví. Nebo že by to bylo opačně – to vy budete jíst a vyčítat?

Vztahy doma a v práci:

 

Potřebujete mít všude kolem sebe lidi, kteří by vám ukazovali vaše základní míření. Nyní se ale můžete cítit samy a jako osoby, které snad pořád musejí jen pracovat a pracovat a nakonec jim to nejde. Musíte si udělat příjemný prostor v reálném světě pro všechny vaše nápady.

Finance:

 

Umíte se omluvit, pokud někam přijedete později? Je to vhodnější, než pospíchat.

Zdraví­:

 

Snadno podlehnete lákavému pozvání, jen na množství alkoholu si dejte pozor!

Večer:

 

Nedávno uvařená kaše je teď ještě pořádně horká. Zrozenci třetí dekády znamení jsou ohroženi úklady a podvodnými smlouvami. Nic nepodepisujte a všechny agenty s teplou vodou a podobným zbožím žeňte od svého prahu. Kdo chce zkoumat své možnosti na všech úrovních, zajde si k někomu, kdo se v dané záležitosti vyzná.


Horoskop na zítra >>