<< Zpĕt

blizenci

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na úterý 23. 9. 2014

Máte dnes nabouránu vlastní citovou soustavu, ale dokážete se ubránit a udržet si vlastní praktické finanční výhody. Přizpůsobování vám poměrně hodně vadí. Vyhýbejte se všem nedorozuměním, se kterými by na vás přišly ostatní lidé, nestojí za to s nimi dobře jednat.


Práce a business:

 

Na pracovišti si udělejte pořádek, je možné, že budete muset odcestovat, tak ať nemusí nikdo nic dlouho vyhledávat. Nerušte smlouvy a dohody jen proto, že se vám někdo bude zdát nespolehlivý.

Vztahy doma a v práci:

 

Vaše vnímání dnešku je poměrně hodně otupělé, ale stejně se dostanete do situací, kdy vám s ostatními lidmi bude docela nepříjemně. Jste málo empatické a takový je dnes základní problém. Máte-li na něco připravené peníze, měly byste si je hlídat, i před vlastním partnerem.

Finance:

 

Nedělejte nic, čím byste ublížili hlavně sami sobě. Tak se nikam nedostanete.

Zdraví­:

 

Starý způsob přemýšlení vám během dne způsobí značné potíže.

Večer:

 

Dnešní večer může být poněkud nepřehledný, a proto si udělejte plán činností, který budete v míře možností dodržovat. Partnera poproste, aby plán vytvořil a dal do písemné formy. I když, proč se takto zabývat jedním večerem. Nebylo by příjemnější ho zase jednou prolenošit?


Horoskop na zítra >>