<< Zpĕt

blizenci

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na pondělí 1. 9. 2014

Dnes se musíte trochu poprat se samotnou technikou, ale pořád máte ještě dost síly a příznivé nálady z celého víkendu. To se ale pro dnešek poměrně hodně proměnilo, i když ne zle pro vás. Důvěřujte kamarádům, kteří vás ve vaší kariéře umí podporovat vlastním příkladem.


Práce a business:

 

Něčí intrikánské manýry vám už opravdu lezou na nervy. Náhodou se dozvíte, že vás chce dotyčný využít pro realizaci svých plánů, a že se vás ani nezeptal na souhlas. Závěrem dne se tedy objevuje malý problém: iluze a sny kontra realita. Zbytečně si o ničem a nikom iluze nedělejte.

Vztahy doma a v práci:

 

Chcete mít skutečně propracované mezilidské vztahy, které by měly ukázat, jak si ostatních dokážete cenit. Jste skutečně velmi milé a jemné, ale taky dokážete být hodně od rány, pokud věci nefungují přesně tak, jak samy mají. Najděte prostor pro vaše očekávání dobrého.

Finance:

 

Vaše pozice jsou díky nasazenému úsilí hned od začátku cesty dobré.

Zdraví­:

 

Dnešek ve vás může vyvolávat pocit, že je všechno vzhůru nohama.

Večer:

 

Na pracovišti večer neočekávejte žádné významné zvraty. Pokud dojde k personálním změnám, vás se nedotknou, protože nadřízení oceňují výkony, jež jste v uplynulém období podávali. Možná se vám naskytne šance něco si přivydělat.


Horoskop na zítra >>