<< Zpĕt

byk

Býk (21.4. až 21.5.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na středu 3. 9. 2014

Různá fakta můžou narážet na vaše přesvědčení, které není sice úplně vyjasněné, ale snažíte se. Budete se hodně pohybovat po různých místech a tam taky pracovat, ale v určitý okamžik se musíte rozhodnout pro vytvoření něčeho pevnějšího. Ale dnes to jít dobře nemůže.


Práce a business:

 

Je-li vaše dítě narozené ve znamení Lva, nebude si umět poradit s hračkou, kterou jste mu darovali. Budete si muset utrhnout kousek času a ukázat mu, jak na to. Uvidíte, že tomu pod vaším vedením přijde na chuť. Celkově se večer budete muset přizpůsobit náhle změněným podmínkám a projít tak zkouškou podnikavosti.

Vztahy doma a v práci:

 

Dnes potřebujete vyjadřovat všechno to, co se přímo dotýká vašeho vlastního života. Jste hodně komunikativní, ale s přibývajícím časem se všechno proměňuje. Máte spíš nejasnou a mlhavou představu o tom, co všechno potřebuje vaše vlastní duševní chtění. Pocity budou rozhodovat.

Finance:

 

Máte pocit, že stojíte na prahu něčeho nového a nejste si jisti, zda máte vykročit vpřed.

Zdraví­:

 

Vaše zdraví si žádá uvolnění, pohodu a trochu si vyrazit „z kopýtka“.

Večer:

 

Vracíte se k nějakým rozhovorům, znovu a znovu si všechno přehráváte ve své mysli. Jste na dobré cestě uvědomit si, že vaše pravda zase tak úplně pravdivá nebyla a že i partnerovy připomínky nebyly neopodstatněné. Možná by nebylo špatné řešení nechat děti večer příbuzným a vyrazit někam sami dva.


Horoskop na zítra >>