<< Zpĕt

byk

Býk (21.4. až 21.5.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na středu 26. 11. 2014

Muži by se dnes měli rozhlížet po ženách, protože to vypadá, že jejich vyvolená je může oslovit. I po telefonu. Svým pracovním povinnostem ale musíte udělat za dost, Saturn vás varuje před unáhlenostmi, někdy jste přílišní divoši.


Práce a business:

 

Drobná rozepře s partnerem vás rozladí více, než se vám obvykle stává. Smutek vám pravděpodobně zkomplikuje i situaci v práci. Dejte si pozor, aby se nadřízený nenacházel dnes večer v podobném rozpoložení. Mohlo by dojít ke zbytečnému střetu vašich názorů.

Vztahy doma a v práci:

 

Při práci v domácnosti nebo hostinci vás dnes bude bavit se s lidmi, máte veselou náladu. Pokud se někde ucházíte o místo, nemáte sice nic jisté, ale šťastnou náhodou dostanete možnost ukázat, co umíte. Pracujte poctivě.

Finance:

 

Varování patří těm, kdo chtějí pobyt mimo domov spíše zneužít než využít.

Zdraví­:

 

Pokud ženy trápí celulitida, ať zkusí natírat postižená místa olivovým olejem s rozmarýnem. Muži mohou přispěchat se zázračným přípravkem na pomoc.

Večer:

 

Možná se setkáte s nějakou provokací nebo se situacemi, které vám jako provokace budou připadat. Je třeba, abyste se v jakémkoli bezvýznamném rozhovoru pozorně hlídali a nereagovali na nic prudce. Klidem, nezvyšováním hlasu dokážete mnohem více.


Horoskop na zítra >>