<< Zpĕt

byk

Býk (21.4. až 21.5.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na úterý 30. 9. 2014

Dnes můžete mít velmi dobrý vztah se ženským pohlavím a veřejností, jak napovídá příznivé postavení Luny. Tak si vytváříte jistoty pro další výkony v zaměstnání i pracovním životě. Nechejte se více vést srdcem.


Práce a business:

 

Je před vámi večer, kdy se vám myšlenky pohrnou proudem. Své nápady byste si však měli nechat pro sebe a neinspirovat jimi lidi, kteří bez vás nehnou mozkem. Když si vás někdo začne laskavě dobírat, překonejte se a stejně jemně mu odpovězte. Bude potom chodit a šířit o vás jenom chválu, což opravdu potřebujete

Vztahy doma a v práci:

 

Umíte práci dělat inspirativněji a v tom máte značnou výdrž. Máte hodně vitality a díky tomu si můžete dopřávat. Večer pak může být ve znamení vášní, ale taky ne těch tělesných. Touha po nedosažitelném je taky důležitá.

Finance:

 

Energie dne může být velmi užitečná při začátcích a na nových cestách.

Zdraví­:

 

Chystáte-li se na dovolenou do zahraničí, zvažte svůj zdravotní stav a možnost léčby.

Večer:

 

Oprostěte se od balastu všemožných názorů a zkreslených přestav o svých schopnostech, které jsou sice dobré a často nadprůměrné, ale dnes večer nějak odtržené od reality všedního dne. Vždyť jste zdraví a dokážete být pohodoví, v dobré náladě i výtečné kondici. Užívejte si.


Horoskop na zítra >>