<< Zpĕt

byk

Býk (21.4. až 21.5.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na neděli 21. 9. 2014

Chybí vám dobrý pocit spojený s nějakou slavnostností, ale přeci jenom dnes máte hodně vnitřních i mezilidských problémů, že to příliš neřešíte. Jenom toužíte objevit, jestli jste někde neudělali zásadní chybu. Máte problém s temenem hlavy a vaše finance se odvozují od nějaké ženy, což nechcete.


Práce a business:

 

Několik vašich přátel, hlavně také Býků vám tento večer zkomplikuje. Měli byste se omezit na co nejjednodušší činnosti, které moc nevyžadují přemýšlení. Pokud se vydáte na cesty vlastním autem, nezapomeňte načerpat benzín.

Vztahy doma a v práci:

 

Dnes nedokážete pořádně vyjádřit nic, co byste chtěly, už vůbec ne lásku a navíc s vlastní energií. Je vám líto, že vlastní vztahy pro vás dnes nefungují, i když máte touhu se pobavit. Ale jste někde příliš agresivní na druhé osoby, to jim v?tšinou nemůže dobře sedět, ani náhodou.

Finance:

 

Máte schopnost analytického myšlení a znamenitou paměť, kterou na svých cestách použijete.

Zdraví­:

 

Nudy bylo dost, před vámi je možnost citových bouří. A ta stojí za to!

Večer:

 

Jako obvykle máte pocit, že se nemůžete na nikoho plně spolehnout, že by práci nikdo nezvládl tak precizně jako vy, a proto musíte všechno stihnout a vyřešit sami. Vaše okolí vám prostě nestačí. Kdo by to ovšem při vašem tempu dokázal? Myslete také trochu na své zdraví.


Horoskop na zítra >>