<< Zpĕt

byk

Býk (21.4. až 21.5.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na čtvrtek 31. 7. 2014

Máte pocit, že vaše energie ohromně narůstá a večer už toho budete tak plní, že téměř vybuchnete. Dobře se vám bude sportovat, cestovat i filozofovat, taky těšit druhé lidi už jen pouhou přítomností vlastní osoby blízko nich.


Práce a business:

 

Potěšte se vzájemnou blízkostí a vyrazte spolu s partnerem do víru společenského života. Některý váš známý na vás dnes večer může naléhat a požadovat od vás malou půjčku. Bližním by sice člověk pomáhat měl, ale v tomto případě by bylo jistější, kdybyste rovnou odmítli. Stejně by vám nic nevrátil, i když teď to tak nemyslí

Vztahy doma a v práci:

 

Dnes máte poměrně hodně štěstí v různých rozhodnutích týkajících se vašich vztahů k zahraničí. Pokud se teď chcete věnovat intenzivně jazykům, tak na tom co nejdříve zapracujte, protože teď se toho hodně naučíte.

Finance:

 

Na svých cestách se snažte být vnímavější k pocitům druhých i k těm vlastním.

Zdraví­:

 

Psychika si chce odpočinout. Na druhou stranu se můžete unavit fyzicky.

Večer:

 

Kdybyste si vzali v příštích dnech dovolenou, mohli byste tím minimalizovat veškeré škody, které v práci můžete natropit. Zamyslete se nad tím právě teď večer. Pokud si ji nevezmete, uvidíte pak, že jste boxovali jen sami se sebou a svou tvrdohlavostí.


Horoskop na zítra >>