<< Zpĕt

kozoroh

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na pondělí 1. 9. 2014

Dopoledne ještě budete muset hodně jednat na místě, ale odpoledne můžete přesvědčovat lidi kolem sebe o vlastních přednostech. Pohybujte se a hodně komunikujte, můžete dosáhnout poměrně značných úspěchů, pokud se sami nebudete příliš obávat rodiny a známých.


Práce a business:

 

Pokud se těšíte, že si se svým miláčkem na nějaké společenské akci promluvíte, zanechte naděje. Budete se míjet do té míry, až vás napadne, že se vám vlastně cíleně vyhýbá. Uvědomte si, že vlastně putujete od sebe k sobě. V sobě budete muset nakonec vyřešit všechno, co vám provádí druzí.

Vztahy doma a v práci:

 

Pokud pracujete jako zaměstnanec v obchodě nebo zprostředkování, tak se vám dnes určitě vyplatí hodně jednat odpoledne. Máte řadu dobrých nápadů, které se odrazí na vaší výplatní pásce. Jste v pohybu a tak vám to svědčí vlastně ze všeho nejlépe, protože si vše užíváte.

Finance:

 

Na cestách autem se pořádně rozhlížejte a hlavně se dívejte vpravo.

Zdraví­:

 

Neubírejte si energii myšlením na zbytečné problémy, které se vás netýkají.

Večer:

 

Vaše psychická i fyzická situace vypadá dobře, ale stejně buďte opatrní, aby vás nějaký nesprávný úsudek nedostal zbytečně na dno. Raději dnes večer moc neriskujte, buďte obezřetní za každých okolností a více než kdy jindy si dobře vybírejte z rad svého nejbližšího okolí.


Horoskop na zítra >>