<< Zpĕt

lev

Lev (23.7. až 22.8.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na sobotu 1. 11. 2014

Jste osoby, které si klidně i dnes dopoledne zkontrolují, jak vám běží obchody nebo jak to vypadá s vaším hospodařením, ale odpoledne máte náladu si pořádně užívat. Dokážete dát dohromady kamarády, kteří se neviděli.


Práce a business:

 

Večer je ideální pro poslech hezké hudby a duchovní četbu. Možná se však nevyhnete ani nečekané návštěvě, ale přes počáteční nechuť, se nakonec velmi dobře pobavíte. Napětí v práci se naštěstí vysvětlí nějakou banální příhodou, které se dost možná všichni nakonec zasmějete.

Vztahy doma a v práci:

 

Dopoledne se můžete lopotit pro jídlo do obchodu a připravovat oběd vás nebude bavit, ale odpoledne už to bude obráceně. Proto si sami zvolte, kdy co vlastně můžete chtít dělat. Máte rády své zemité sousedy, popovídejte si s nimi.

Finance:

 

Opravdu nezvěte návštěvy, které nebyly vítány. Nemuseli byste se dohodnout.

Zdraví­:

 

Nepřehánějte to s prací. Cítíte-li se báječně, neznamená to ještě, že se musíte uhnat.

Večer:

 

Buďte opatrní. Je na vás kladen nápor. Pokud podceníte příznaky únavy, mohlo by se to odrazit i na vašem zdraví. V práci se nepřepínejte, vzhledem k tomu, že ani rodinné zázemí není úplně bez mráčku, ještě více byste si přitížili. Zkuste zvolnit tempo a zůstaňte nad věcí, i když to nebude snadné.


Horoskop na zítra >>