<< Zpĕt

panna

Panna (23.8. až 23.9.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na sobotu 29. 8. 2015

Vaše potřeby se dnes dopoledne ještě projeví ve vztahu k ženskému pohlaví, ale postupně musíte myslet na praktickou činnost. Trochu se nevyznáte ve druhých osobách, ale sami vždycky víte, co všechno vám může dodávat dobrou náladu a skutečnou důvěru ve vaší činnost.


Práce a business:

 

I když jste si s partnerem nové šaty kupovali před necelými pěti lety, budete muset znovu. Ve svém stávajícím oděvu byste byli leda pro srandu králíkům a vaše návrhy by nikdo nebral vážně. Prolistujte dnes večer katalogy s módním zbožím nebo se podívejte na internet. Určitě něco zajímavého najdete a objednáte.

Vztahy doma a v práci:

 

Máte hodně zajímavých a šťastných nápadů spojených s vaším každodenním životem. Jste schopné pracovat tak, aby vám všechno vycházelo, ale nesnažte se měnit vlastní stereotyp, v tomto období každé zrnko změny může udělat velké divy. Snažte se ovládnout sebe samotné.

Finance:

 

Den plný sportu a aktivit, kdy jste k neudolání, je před vámi. Užijte si ho.

Zdraví­:

 

Lenivost je také užitečná, urovnáte si emoce, anebo aspoň svůj pracovní stůl.

Večer:

 

To, že vám někdo něco slíbil, v dnešní době bohužel nic neznamená. Když s tím nebudete počítat, můžete být nejvýš příjemně překvapeni. Budete se muset smířit s tím, že máte jen jednu hlavu a dvě ruce a víc toho nestihnete.


Horoskop na zítra >>