<< Zpĕt

panna

Panna (23.8. až 23.9.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na úterý 2. 9. 2014

Vaše představy jsou dnes velmi odvážné, ale měly byste do nich zařadit i vztahy s vašimi blízkými, které nejsou zrovna růžové. Máte sice hodně vlastní energie a rozhodnost, kterou je třeba závidět, ale musíte si všechno vylepšovat u vlastní partnerky. Touží po větší svobodě.


Práce a business:

 

Budete mít dojem, že je pro vašeho miláčka práce důležitější než vy sami. Máte sice pravdu, ale pro něj hovoří to, že chce využít možností, které mu skýtá právě dnešní večer. A věřte, že i vy sami máte spoustu ideálních příležitostí, jak tento večer nádherně, a po svém, prožít.

Vztahy doma a v práci:

 

Chybí vám vyrovnané vztahy s druhými osobami, které vás obklopují, tak byste na tom měli zapracovat. Jinak dokážete být ve své vlastní práci poměrně dost entuziastičtí a nadšení, tak se věnujte všemu, co vám dodává pocit skutečného řádu a pořádku. Jste velice elegantní.

Finance:

 

Pozor na falešné sliby v podobě bezpracného, rychlého zisku při krátkých cestách.

Zdraví­:

 

Vyjadřujte svůj hněv naplno a nebudou vás bolet lýtkové svaly.

Večer:

 

Konečně se vám podařilo vyrovnat se s řízením domácnosti. V zaměstnání je také více práce a méně času na volné myšlenky a vzpomínky. Vyšší soustředění vám neublíží, ale naopak prospěje. Jednání, ať už jakékoliv, zvládnete jen částečně, jste v časové tísni.


Horoskop na zítra >>