<< Zpĕt

panna

Panna (23.8. až 23.9.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na středu 30. 7. 2014

Dnes si dejte pozor na rady osob ze zahraničí anebo na slova členky rodiny. Dojde totiž k podivným nedorozuměním, která se musejí dobře projednat a úplně jinak promyslet než ještě před nějakou dobou. Tvařte se přátelsky.


Práce a business:

 

Mnoho nespoutané energie může otřást samotnými základy životních jistot, které jste si po léta pracně budovali. Není vyloučeno zklamání v partnerovi nebo dětech apod. Ale na druhou stranu i vy sami máte vzácnou příležitost spálit za sebou všechny mosty. Během dnešního večera můžete zjistit, že jiní svým přístupem dosáhnou daleko více, než vy se svou přehnanou zodpovědností.

Vztahy doma a v práci:

 

Jste dnes až příliš nespokojené s tím, že zrovna vy se musíte přizpůsobovat a je potřeba, abyste udržovaly váš současný stav. Měly byste se zamyslet nad tím, proč to s tou dovolenou dobře nevychází, podívejte se do kabelky.

Finance:

 

Pokud porozumíte svým představám, dostaví se úspěch na vašich cestách.

Zdraví­:

 

Změňte životní styl, jezte více ovoce a zeleniny a vynechejte tučné maso.

Večer:

 

Běžné starosti s dětmi vám zaberou všechen večerní čas, takže se zase řítíte za svými cíli s pocitem, že to nemůžete stihnout. Nic si z toho nedělejte, vyberte si to nejdůležitější, co potřebujete neodkladně vyřídit, ostatní odložte. Neriskujte stres.


Horoskop na zítra >>