<< Zpĕt

rak

Rak (22.6. až 22.7.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na středu 24. 9. 2014

Dnes jste neustále plní vašeho myšlenkového entuziasmu, skvěle zvládáte vlastní pracovní úkoly, detailu jsou perfektní. Své peníze víte přesně, jak investovat, tak ale ještě dopoledne, protože odpoledne můžete podléhat bláznivým nápadům vaší drahé polovičky.


Práce a business:

 

Dnešní večer vás svede dohromady s druhými, možná také s „tím“ druhým. Pokud jste s někým ve sporu, dojde ke smíření; a kde byly ledy, tam roztajete. Láska vám propůjčuje křídla, víte to? To vás ozdravuje na těle i duchu.

Vztahy doma a v práci:

 

Pořád opravdu jedete, perfektně vám to myslí v praktickém i teoretickém ohledu, jenom odpoledne se u vás ukazuje, že přece jenom nesmíte zapomínat na vlastního partnera. Ale jste tak plné šťastného pocitu z cestování a schopnosti vyhovovat všem lidem, že všechno zvládáte příznivě.

Finance:

 

Výrazně vás podpoří váš spolupracovník, což vás u něho velmi překvapí.

Zdraví­:

 

Dnešek je dnem energie, úspěchu a symbolizuje splnění přání.

Večer:

 

Pozor na rozhazování peněz nebo neuvážený večerní nákup zboží, které vlastní ani nepotřebujete! Kamarádi vás dokážou povzbudit, ale své úkoly si stejně musíte zvládnout jenom vy sami. To je vám jistě jasné. Nehledě na to, vás během večera potěší váš miláček.


Horoskop na zítra >>