<< Zpĕt

rak

Rak (22.6. až 22.7.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na úterý 21. 10. 2014

Asi se pro dnešek nemůžete vyhnout těžší fyzické práci a taky vám chybí pořádná jistota, že všechno může i nadále úspěšně pokračovat. Ale pokud v sobě jako dnes cítíte docela nadšení, posunujete se dál.


Práce a business:

 

Večer je vhodný k řešení záležitostí finančních a obchodních. Úspěšní byste měli být, pokud žádáte o bankovní úvěr či pokud chcete výhodně zpeněžit své akcie. Dnes večer může přijít právě pro tuto oblast velmi dobrá rada některého z přátel. Polepšit byste si měli i po zdravotní stránce.

Vztahy doma a v práci:

 

Některé z vás máte dar nevidět problémy. Umíte přesně volit své slova a šířit je mezi lidi a taky mít důvěru v pozitivní dopad vašich snah. Příjemně si můžete pohovořit v cizích jazycích a to na různorodá témata.

Finance:

 

V průběhu rodinných návštěv si raději držte odstup a střeste se kritického hlasu.

Zdraví­:

 

To, že byste se na všechno vykašlali a vzali si volno, si nechcete připustit.

Večer:

 

Na všechno se díváte černě a máte pocit, že se proti vám spikl celý svět a nikdo vás nedokáže pořádně ocenit. Přemýšlíte, že byste mohli změnit zaměstnání nebo i svého partnera, ale snažte se neunáhlit a neudělat nebo neříct něco, čeho byste potom pořádně litovali a co by šlo jen s potížemi napravit.


Horoskop na zítra >>