<< Zpĕt

rak

Rak (22.6. až 22.7.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na středu 3. 9. 2014

Dnes se můžete hodně snažit a být velmi komunikativní, uděláte taky hodně dobré práce. Postupně ale tolik přesní nebudete a večer se může dostavit i určitá deprese, jestli se všechno dá poměrně pohodlně zvládnout. Nesmíte zapomenout na partnera, nemusí snášet všechno.


Práce a business:

 

Vytýká vám snad někdo nadměrnou pracovitost a činorodost? Velice těžko mu tedy budete vysvětlovat, že vám nejde o to, abyste se před okolím předvedli, ale o to, abyste se v horkých dnech neukousali nudou. Dávejte si pozor na závistivce, kteří vám nepřejí a budou velice činní.

Vztahy doma a v práci:

 

Vaše otevřenost všechny těší a máte hodně myšlenek a dobré nálady, aby se vám všechno dařilo. Ale v citové oblasti začnete být čím dál tím víc uzavřenější a nespokojenější, což se obrátí do všech možných dalších oblastí. Proto nedělejte příliš náročnou práci na přesnost.

Finance:

 

Budete spokojeni s výsledky služební cesty nebo obchodního jednání.

Zdraví­:

 

Neomezujte se. Dopřejte si trochu luxusu, jak v jídle, tak i v pohybu.

Večer:

 

Vánoce jsou sice ještě daleko, ale vaše rozhodnutí pustit se do úklidu je víc než příznivé. Zvlášť jestli jste to v poslední době moc nestíhali. Jste trochu v útlumu, na to je nejlepší fyzická práce, co říkáte? Stěhujte, luxujte, myjte a podobně se realizujte. Zabere to a vy bude mít vánoční úklid s předstihem.


Horoskop na zítra >>