<< Zpĕt

ryby

Ryby (21.2. až 20.3.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na úterý 2. 9. 2014

Máte potřebu toho hodně stihnout, ale ono se to štěstím formuje samo, proto máte poměrně hodně času na sebe samotné i vlastní přátele. Dokážete jít štěstí přímo vstříc, ale rozhodněte se nejlépe právě teď, kdy na tom může hodně záležet. Ale ne večer, kdy přichází další práce.


Práce a business:

 

Nesnažte se druhého člověka přemluvit, aby vám s čímkoliv pomohl. Hlavně, pokud je to zrozenec zemního znamení. Jako pomocník bude nepoužitelný a navíc bude tak nešikovný, že by mohl lehce přijít k úrazu. Raději se na jakoukoli večerní práci vrhněte sami, stejně vás budou ostatní jenom rozčilovat, anebo nic nedělejte.

Vztahy doma a v práci:

 

Vaše přesnost a jasné představy se dnes spojují s potřebou dobře zapůsobit. Umíte jednat a svojí energií naplňovat celý prostor, který se před vámi otevírá. Jednáte s inteligencí, ale i porozuměním, což je důležité. Večer vás kariérní nebo rodinné povinnosti trochu zabrzdí, ale ne nadlouho.

Finance:

 

Pokud se na nějaké cesty vydáte, snažte se být opatrní a nepodléhejte zbrklosti.

Zdraví­:

 

Zeleninu jako česnek a cibuli, užívejte pro posílení organizmu častěji.

Večer:

 

Zdá se, že se na vás sousedé dívají skrz prsty. Nenechte se tím vyvést z míry. Buď je to pravda, pak nemá cenu jim to vymlouvat, nebo se vám to opravdu jen zdá, což je pravděpodobnější. Mají svých starostí dost. Důležitější je skutečné dění, ne jen zdání!


Horoskop na zítra >>