<< Zpĕt

ryby

Ryby (21.2. až 20.3.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na sobotu 22. 11. 2014

Aspoň chvíli být v zahraničí vám sedne. Možná i pracovně, ale spíš jako člověk, který se vyzná v každém velkoměstě. Umíte uzavírat nová přátelství a kontakty, které vám umožní se dostat na důležitá místa a k podobným lidem.


Práce a business:

 

S úsměvem jde všechno lépe. Vyvarujte se nutkání poučovat své okolí, i když si budete jisti, že se mýlí a vy to víte přesně. Raději se zaměřte na vlastní nedostatky. Pak tento večer prožijete v klidu a pohodě. Dostanete-li se v zaměstnání do sporu, pamatujte, že kolegovi nemá smysl vyvracet jeho názory. Raději ho nenápadně veďte, ať neudělá nějakou hloupost.

Vztahy doma a v práci:

 

Během odpoledne přejde Luna do vašeho znamení, to znamená, že ostatním skvěle můžete připravit zábavu. Nejlepší bude, pokud s přáteli vyrazíte někam na hory, vyniknete tam a získáte nezapomenutelné zážitky.

Finance:

 

Rada pro cesty je pohybovat se jenom krok za krokem. Pomalu a klidně.

Zdraví­:

 

K dnešním příznivým bylinkám patří mateřídouška, dobromysl a řebříček.

Večer:

 

Hned na začátku večera dojde k projasnění vašeho vztahu s partnerem. Ukáže se, že se vám vaše zodpovědnost vyplatila, váš zdravotní stav se rapidně zlepší. Přesto se nevracejte do dříve vyjetých kolejí, nepřehánějte to také s prací. Odpočinek si dnes večer zasloužíte.


Horoskop na zítra >>