<< Zpĕt

ryby

Ryby (21.2. až 20.3.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na čtvrtek 18. 9. 2014

Vaší potřebou je teď nepůsobit příliš tajemně, ale spíš se snažit na všechny účinkovat vlastní silou, kterou si dovedete příjemně užívat. Měli byste najít v sobě místo, abyste dnes nebyli oškliví na ženy a mladé dívky, ale snažili se objevit vlastní lepší já pro další příjemné týdny.


Práce a business:

 

Večerní návštěva vás chce pobavit. Vy nemáte příliš náladu, snad jste neochotní přijmout věci takové, jaké jsou a to je jen únik před problémem, namísto jeho řešení. Intenzivnější neshody v partnerství vedou z manipulace s těmi druhými.

Vztahy doma a v práci:

 

Působíte hodně přátelsky, ale až na druhý pokus, dnes jste na první pohled prostě nepříjemní. Opozice vaší vládnoucí planety na Venuši dnes ve spojení s Lunou neslibuje nic úplně pěkného, ale přece jenom se blíží doba, kdy se všechno pro vás uvolní a bude se vám dobře myslet.

Finance:

 

Napjatou situací kolem vás se nenechte zmást, ani se nenechte od ničeho odradit.

Zdraví­:

 

Je ve vás spousta bojovné energie, která by mohla někomu ublížit.

Večer:

 

Tenhle skandální večer vás nemůže vyvést z míry. Máte možnost pobaveně sledovat hemžení v theatru mundi a smát se lidské hlouposti a neprozíravosti. Co se týče pomoci bližním, zůstaňte raději jen u mlhavých příslibů.


Horoskop na zítra >>