<< Zpĕt

stir

Štír (24.10. až 22.11)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na úterý 2. 9. 2014

Máte dobrou šanci hodit si očko u vlastního nadřízeného a osoby, která vás milostně zajímá. Dnes je všechno na vás snad až příliš rychlé, ale pak se věci poměrně rozvolňují a vy se m?žete věnovat přátelům a posilování vlastní pozice i vědomí sebe sama. Přemýšlejte, co vlastně lidé potřebují.


Práce a business:

 

Mezi řečí zjistíte, že si na vás partner mezi přáteli stěžuje. I když se vám chce spíš křičet, uděláte lépe, když se ho přímo zeptáte, proč vaše problémy řeší s jinými lidmi a ne s vámi. Také se zamyslete, zda jste se v poslední době nezabývali více cizími lidmi, než vlastním soukromím.

Vztahy doma a v práci:

 

Pluto vám pořád přeje, dokonce i v tento energií nabitý den, který všechny ctižádostivé nutí dělat spoustu věcí, které mohou být i nadále potřebné. Zvládnete svoji práci i dokonce se pobavit s vlastními přáteli, nejraději byste ale velkou část vlastního života strávily v posteli, což znáte.

Finance:

 

Dávno jsou doby, kdy jezdilo po silnicích málo aut, tak si dávejte pozor.

Zdraví­:

 

Najděte své iluze a uvědomte si je. Působí na vás zmatek, uklidněte se.

Večer:

 

Pokud jste si slíbili večer ve dvou, nesmíte ho zrušit, a už vůbec ne kvůli pracovním záležitostem. Menší finanční ztráta se vám možná také jeví jako dobrá výmluva pro zrušení slíbeného večera. Neriskujte to, i kdybyste si měli půjčit. Zvláště pokud vám na partnerovi záleží.


Horoskop na zítra >>