<< Zpĕt

stir

Štír (24.10. až 22.11)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na úterý 25. 11. 2014

Dnes se vám díky kolegyni v práci může narušit váš osobní vztah, proto se snažte se o všem bavit s partnerkou. Jděte jenom za hlasem srdce, jak si představujete svojí partnerku. Dnes to budou samé dramatické situace.


Práce a business:

 

Nejste-li si stoprocentně jisti, že svými řečmi opravdu pobavíte, raději mlčte. Vyřčená slova se totiž nedají vzít zpět. Při vaší bystrosti nebude problém odhadnout možnost, co si můžete dovolit a alespoň chvíli respektujte okolí. Máte štěstí, že se málokdo vydrží na vás dlouho zlobit, tak toho nezneužívejte.

Vztahy doma a v práci:

 

Už od rána máte díky Uranu i Luně problémy při jízdě autem, jezděte jen pomalu nebo vůbec. Kamarádky vám dnes nepomůžou zvládat domácnost, proto se ale na ně nemůžete zlobit. Do svých financí nenechejte mluvit matku.

Finance:

 

Na cestách budete mít zřejmě hodně naspěch. Pozor, ať něco nepřehlédnete.

Zdraví­:

 

Nervová soustava dostane dneska trochu zabrat. Přinuťte se proto více odpočívat.

Večer:

 

Ke svému údivu zjistíte, že někdo přikládá obrovskou cenu talentu, který vy sice máte, ale považujete ho za samozřejmý, že mu ani nevěnujete pozornost. Po rozhovoru s kamarádem vám dojde, že jste vlastně docela výjimeční a začnete uvažovat, jak svého talentu, který jste až dosud macešsky zanedbávali, co nejlépe využít.


Horoskop na zítra >>