<< Zpĕt

strelec

Střelec (23.11. až 21.12)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na sobotu 29. 8. 2015

Dnes se vás bude chtít dotknout nějaká otevřená žena, tak se připravte podle svého zaměření, jak chcete rozvinout konverzaci. Odpoledne taky myslíte na praktické věci a vlastní rodině asi budete chtít leccos zajímavého způsobit. Večer se nezapomeňte převléknout.


Práce a business:

 

Láska, byť často na jednu noc, bývá stimulem, pro který stojí něco obětovat. Dnešní noc by měla být rozhodující v životě mnoha mladších ročníků vašeho znamení, neboť může znamenat začátek nového stvoření.

Vztahy doma a v práci:

 

Vaše představa o dnešku má několik základních myšlenek. Každopádně dnes ostatním lidem dokážete, že umíte být velice citlivé a hluboké a dokážete zapůsobit na mnoho jiných. A ani se nemusíte příliš snažit mluvit, stačí jen na určitém místě být a jednat skrze sebe.

Finance:

 

Možná je na čase, začít se zabývat i něčím jiným, než jen cestováním.

Zdraví­:

 

Nenaříkejte nad svou neopatrností a snažte se zachránit ve svém zdraví, co se dá.

Večer:

 

Ideální čas na volno, ať už ho budete trávit kdekoliv. Čekají vás večerní chvíle plné pohody a veselých příhod. Některá setkání mohou být osudová. Nejste-li volní, rozvažte, chcete-li něco měnit na svém životě. Jste-li sami, můžete právě teď potkat někoho, kdo změní celý váš dosavadní život.


Horoskop na zítra >>