<< Zpĕt

strelec

Střelec (23.11. až 21.12)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na neděli 31. 8. 2014

Dnes jistě vyhledáte lidi, které máte rádi, že se na ně můžete skutečně výrazně spolehnout. Proto jste přátelští k lidem, kteří jsou často většinou přehlíženi. Máte ale taky poměrně hodně choutek, které asi budete chtít brzy projevovat vůči lidem ze svého okolí, tak jednejte.


Práce a business:

 

Uplatněte svůj veškerý organizační smysl, kterého, jak se právem domníváte, máte dostatek. Pokud se věci rozběhnou požadovaným směrem bez většího humbuku, pak může začít vaše sebevědomí opět patřičně stoupnout.

Vztahy doma a v práci:

 

Vašim přesným čivám je dnes dobře, když jste obklopeny lidmi, kterým se dá důvěřovat. Protože přišlo období, které na vás působí hodně eroticky, nebraňte se různým možnostem. Máte rády lidi, kteří jsou přátelští a dokážou mít smysl pro vaše city, i když to nedávají znát.

Finance:

 

Jednáte na úrovni, a trocha spontaneity by vám na cestách opravdu neškodila.

Zdraví­:

 

Snažte se dneska spíše odpočívat a nic zásadního neřešit a nedělat.

Večer:

 

V poslední době se vám nedařilo, pronásledovaly vás nepříjemnosti, proto není divu, že máte špatnou náladu. Večer je možné, že bude vaše smůla konečně protržena a štěstěna vám sešle do cesty zajímavou osobu opačného pohlaví, v jejíž společnosti zapomenete na všechna příkoří.


Horoskop na zítra >>