<< Zpĕt

strelec

Střelec (23.11. až 21.12)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na úterý 2. 9. 2014

Tento den míváte rádi a proto si ho chcete příjemně zpestřit s vlastní milenkou. Snad u ní najdete jasné pochopení, ale ještě předtím musíte všechno vyřídit ve vlastní práci, která je dnes docela náročná. Pořád se vám může zdát, že něco s vaší technikou doma není v pořádku, překontrolujte jí.


Práce a business:

 

Pozor by si měli dávat na počítačové viry a jiné obdobné záležitosti. Díky dnešní večerní energii pro vás budou daleko zhoubnější než pro zbytek zodiaku. Nejvhodnější je pokračovat v odpolední doporučené činnosti a to je věnovat se spánku a ne nočnímu životu.

Vztahy doma a v práci:

 

Dnes můžete mít velmi dobrý vztah se svým milencem, i když třeba se projeví nějaká ta hádka. Protože je vaše rodina poměrně zvláštní, musíte se naučit jí vnímat jako organismus, ze kterého se dá čerpat, ale až později. Všechno dokážete zajímavě urovnat díky vlastní přitažlivosti.

Finance:

 

Jste rozpolcení, protože se snažíte jít najednou dvěma různými směry.

Zdraví­:

 

Berte ohled na ostatní, pokud je hned odrovnáte, kdo si s vámi půjde zasportovat?

Večer:

 

Jste zamilovaní. S láskou je všechno snadnější i krásnější. Jen pokud už partnera máte, pocítíte výčitky. Finanční situace je velmi příznivá. Zaměstnání nejspíš trochu šidíte, protože potřebujete více času na lásku. Pozor na zvědavé sousedky a závistivé sousedy.


Horoskop na zítra >>