<< Zpĕt

vahy

Váhy (23.9. až 23.10.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na pátek 29. 8. 2014

Dnes hodně myslíte na práci, ale díky cizím sloví?kům vám to jde poměrně pomalu. Jste plni síly a zdravého úsudku, který vám pomáhá se vyznat v lidských povahách. Svou práci sice dokončíte, ale večer byste jí měli spláchnout nějakým druhem zábavy, který potěší.


Práce a business:

 

I když se vám chtělo flirtovat, dávejte si na partnera z tohoto a ostatních vzdušných znamení, pozor. Může mít vztah k někomu z vašich příbuzných, a vy byste se mohli ocitnout v obtížně řešitelné situaci. A po takové určitě právě dnes večer netoužíte.

Vztahy doma a v práci:

 

Máte v sobě hodně pracovitých sklonů a jednoznačné přesnosti, ale lidé kolem vás se trochu obávají vašeho chování vůči rodině. Nenechávejte napospas vlastní chování vašim emocím, snažte se mnohem lépe naladit. Večer vás zasáhne něco podstatného z ciziny, ale kvalitně.

Finance:

 

S optimismem přistupujte k novým cestám, změnám i lidem ve svém okolí.

Zdraví­:

 

Pozor na viry. Dejte si grep, nezapomeňte na česnek, cibuli a křen.

Večer:

 

Intelektuální aktivity nejsou tento večer vaší parketou, do odborných diskusí se raději nepouštějte. Máte sice dobrý přehled a paměť vám také slouží, schází vám ale ta pravá vyjadřovací schopnost. Naštěstí mají lidé kolem vás jiné starosti a nemají čas, aby se s vámi dohadovali.


Horoskop na zítra >>