<< Zpĕt

vahy

Váhy (23.9. až 23.10.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na sobotu 1. 11. 2014

Dáváte si pozor, aby nebylo poznat, co si myslíte o lidech, kteří jednají sobecky. Pokud máte syny, musíte je zpacifikovat. Lákají vás zahraniční nákupní centra, kde by se daly sehnat zajímavé potraviny, klidně tam zajeďte.


Práce a business:

 

Večerní hodiny jsou zajímavé pro starší lidi. Přestaňte odkládat splnění svých přání na neurčito, a to se týká všech! Využijte toho, že štěstí stojí na vaší straně. Máte v sobě sílu přesvědčit partnera téměř o čemkoli, jen se bojíte zkusit sílu své energie a rozhodnosti. Změna vašeho jednání vám přinese samá pozitiva.

Vztahy doma a v práci:

 

Pokud vás pozvou do ciziny, berte do dnes jako reálný fakt. Máte teď v sobě mnohem víc schopností učit se cizím jazykům, ale nepoužívejte staré učebnice. Až dopoledne uklidíte všechen nepořádek, máte potom možnost uvolnění.

Finance:

 

Naplánujte s partnerem nějaký výlet nebo dovolenou, a hlavně jí zrealizujte.

Zdraví­:

 

V roztržitosti by mohlo dojít k chybě, kterou byste pak těžko napravovali.

Večer:

 

Večer vám přihrává zajímavé situace a to právě ve vztazích. Hvězdy vám však doporučují, aby dnešních možností využívali raději ti nezadaní z vás. Zadaní by měli být spokojeni s tím, co již mají a zbytečně neprovokovat štěstěnu a partnera.


Horoskop na zítra >>