<< Zpĕt

vahy

Váhy (23.9. až 23.10.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na čtvrtek 27. 8. 2015

Protože si dokážete udělat problematický vztah s vlastní partnerkou, tak ani nečekejte, že půjdou dobře i všechny podobné záležitosti. Přesto vám postupný velký nárůst sebevědomí a inteligentního řešení problémů vyhovuje.


Práce a business:

 

S velkorysostí to večer raději nepřehánějte, zvláště pokud vám ten druhý vysvětlí, že je to otázka života a smrti. Po uvolnění kýžené částky zjistíte, že šlo o nové šaty nebo poslední model počítačové hry. Raději si sami dopřejte být vůči sobě více velkorysí.

Vztahy doma a v práci:

 

Dnes vám vadí věci, které jsou příliš cizí a neznámé, ale váš inteligentní vhled do všeho vás uchrání od mírné deprese, která se jinak valí. Nikdy si nedělejte z vlastního domova místo průchodu, je to vaše oáza klidu.

Finance:

 

Na cestách bude přínosnější se přizpůsobit, než prosazovat svůj názor.

Zdraví­:

 

Nehrňte se do všeho příliš po hlavě, mohl by se vám vymstít nezdravý optimismus.

Večer:

 

Řešení některých otázek přinesou až pozdní večerní hodiny, ale do té doby se soustřeďte na svou práci a myšlenky na problémy soukromého charakteru si vyžeňte z hlavy. Nic důležitého by vám nemělo uniknout, věnujte pozornost i na první pohled méně závažným věcem, ze kterých by se mohla vyklubat nepříjemnost, pokud je necháte růst jako dříví v lese.


Horoskop na zítra >>