<< Zpĕt

vahy

Váhy (23.9. až 23.10.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na úterý 16. 9. 2014

Dnes se toho může dít opravdu hodně, vy byste si ale měli být jistí, že pro vás to nakonec dopadne jenom dobře. Jste zaměřeni na ty pravé praktické okolnosti a váš majetek a pohodlí se může příznivě zvětšit, pokud se ještě více budete snažit. Jste duševně čerství a řemeslně pracovití.


Práce a business:

 

Večer vás možná zaskočí nečekané změny ve vašem okolí a vy zatoužíte po svém klidu, po starých zaběhlých zvycích, bude ve vás narůstat nechuť se přizpůsobit. Pouze rozvahou a tolerancí můžete čelit ukvapenosti. Také zjistíte, že nenáviděné novoty mají i své kladné stránky. To si však nechcete přiznat.

Vztahy doma a v práci:

 

Obchodování a snaha si potvrdit příjmy se pro vás dnes stane určitým příjemným vodítkem do dáli. Měly byste se snažit na všechno zapůsobit vlastní příjemnou vůlí. Co si samy nevyděláte, to nemáte a i když dnes práce může být i fyzicky náročná, dost vás obohatí i pro další období.

Finance:

 

Chuť něco změnit se nejúčinněji vybije na vašich dnešních cestách.

Zdraví­:

 

Dokážete hltat život plnými doušky a ostatním byste mohli být ne jejich cestě vzorem.

Večer:

 

Chcete přepsat chalupu nebo byt na děti? Tak si to rozmyslete dvakrát, nebo si nechte poradit od někoho, kdo s tím již má svoji zkušenost. Ale inventura v rodinných písemnostech, do které se vám pochopitelně už dlouho nechce, by měla proběhnout hladce a všechny papíry byste kupodivu měli najít.


Horoskop na zítra >>