<< Zpĕt

vahy

Váhy (23.9. až 23.10.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na úterý 2. 9. 2014

Vaše představa, že dnes si svoje odpracujete a pak se přesunete dál není příliš jasná. Stejně musíte všechno svoje dodělat včas, pak se ukáže, co všechno vám dokáže zvednou energii. Trochu vám rotují vaše vlastní myšlenky, ale večer z nic sestavíte cosi, co dá všemu logické závěry.


Práce a business:

 

Pokuste se, abyste se uvolnili a bavili se. Pokud se vám to podaří, bude váš večer, ať už ho trávíte doma, či na dovolené, plný nečekaných a velice přínosných zážitků. Velkou příležitost vám přináší oblast lásky a vztahů vůbec. Tak neváhejte a porozhlédněte se kolem sebe. Nejste vůbec sami!

Vztahy doma a v práci:

 

Dnešek je velmi zaměřený na samotnou práci a podporu vlastní energie, tak se zapojte do činnosti a myslete na ní dobře. Neměli byste se pohybovat příliš daleko od vlastního domova, a pokud už, tak jenom za hlasem vlastních přátel. Najděte si na ně čas aspoň chvilku večer.

Finance:

 

Daří se vám cesty, zaměřené na profesní růst a získání vyššího postavení.

Zdraví­:

 

Právě teď přijdete na to, co musíte v životě změnit, abyste se cítili uvolněně a nezávisle.

Večer:

 

Přemíra energie se vám velice hodí. Čeká vás náročná změna v zaměstnání, která vám značnou část energie odčerpá. Zvládnete to ale opravdu lépe než jen dobře. Trochu vás zamrzí, že pochvalu sklidí i kolegové, kteří se na úkolu podíleli minimálně. Nebojte se ozvat.


Horoskop na zítra >>