<< Zpĕt

vodnar

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na sobotu 29. 8. 2015

Odpoledne můžete být hodně ve svém živlu a dělat přesně to, čemu rozumíte a baví vás to. Pokud chcete být někde mezi svými dlouho známými přáteli někde v přírodě, bude to pro vás oáza vlastních nervů, jenom se nesmíte nechat hloupě vyprovokovat k přehnaným aktivitám.


Práce a business:

 

Jestli vám na tom záleží, dostanete druhého večer do situace, kdy vám bude přímo zobat z ruky. Nedivte se potom sobě a tomu, že vás právě v té chvíli přestal zajímat. Milujete ho hlavně kvůli jeho nedostupnosti. Nechtějte druhé předělávat, protože vás pak přestanou zajímat.

Vztahy doma a v práci:

 

Odpoledne může velmi přát vaším duševním pocitům a potřebám, proto se můžete hodně snažit zapůsobit na všechny ostatní lidi, kteří se vás snaží obklopovat. Mějte více důvěry ve vlastní síly, které se postupně dostávají hodně nahoru a taky dokážou sílit.

Finance:

 

Nebylo by na škodu přijmout i kompromisní řešení, která budou přínosná pro budoucnost.

Zdraví­:

 

Oplýváte bezednou energií a působíte velmi pozitivně. Bude to úspěšný den.

Večer:

 

Partner má tendenci šetřit, vy máte sklon rozhazovat, a tak to mezi vámi jde pořád dokola. Co kdybyste tohoto příjemného večera využili k tomu, abyste si ujasnili, co oba vlastně chcete? Pokud před sebou máte nějaký obtížný úkol, který musíte urychleně vyřešit, soustřeďte na něj své síly a prozkoumejte možnosti.


Horoskop na zítra >>