<< Zpĕt

vodnar

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na neděli 21. 9. 2014

Díky Merkuru a Luně pro vás dnes může být důležitá schopnost zapůsobit na mladší osoby ženského pohlaví, což je pro vás potěšující. Máte rádi přesnou práci a řád, obojí se vám ale může líbit i večer třeba na opeře nebo v dobré restauraci. Užívejte si trochu života.


Práce a business:

 

Na žádnou práci nebudete mít dostatek času ani klidu. Bude tedy pro vás i vaše nejbližší lepší, když nebudete začínat nic nového, ale věnovat se dotahování rozpracovaných záležitostí. Neoddávejte se samotě, raději se vypravte někam za potěšením a zábavou.

Vztahy doma a v práci:

 

Dnes je vám poměrně dobře, protože se můžete věnovat nějaké smysluplné činnosti, třeba charitě, ale chce to jednat s úsměvem, to lidem dodává mnohem více a jde o polovinu vlastního úspěchu. Jste sympatické, když uděláte přesné věci a pak se dokážete uvolnit, po práci legraci!

Finance:

 

To, co vás vyhání na cesty je představa jakéhosi „mamonu“. Co s tím?

Zdraví­:

 

Žijte v hojnosti, totálně a intenzivně, ne na minimum, ale na maximum.

Večer:

 

Pozvěte či navštivte své přátele, vyjděte si svou rodinou na výlet do okolí a večer pokud vám to situace dovolí, zajděte se svým partnerem na příjemnou večeři do restaurace. Pracovní záležitosti plňte dnes jen v nutné míře a čas strávený na pracovišti raději příliš neprodlužujte.


Horoskop na zítra >>