<< Zpĕt

vodnar

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na pondělí 1. 9. 2014

Dnes dopoledne byste měli poměrně dost pracovat, i když si nebudete rozumět s kolegy a zajistěte si majetek, na který už pěkně dlouhou chvíli myslíte. Máte rádi stabilitu, to sedí, ale odpoledne už na ni musíte um?t zapomenout a připravit se na rychlejší reakce a jednání.


Práce a business:

 

Od večeře se můžete těšit na pozitiva, která vám přinese některá Váha. Slova to budou krásná, ale než si pod jejich vlivem začnete měnit život, měli byste přece jenom vyčkat. Jistota je jistota, co říkáte? Jediné, co vám může zkazit náladu, bude hloupost a neomalenost některých lidé okolo vás.

Vztahy doma a v práci:

 

Dnes se vám chce po ránu docela tančit, víkend byl pěkný, ale radíme si hodně zapracovat, aby se všechno i nadále potvrzovalo. Máte teď ale lepší mínění samy o sobě, což je pro váš výkon a pocit užitečnosti skutečně důležité. Věnujte se dnes slovům i jednání vlastního partnera.

Finance:

 

V partnerství není vhodné období na řešení vážných rozhodnutí, raději si vyjeďte na výlet.

Zdraví­:

 

Není divu, že potřebujete odpočinek a dovolenou. Užívejte si volné chvíle.

Večer:

 

Nejspíš vás na začátku večera nečeká zrovna příjemné překvapení. Týká se to především těch, kteří musí zrovna dneska ještě něco zařizovat nebo dojednávat. Může se stát, že budete mít i důvod ke zvýšení hlasu, ale raději to nedělejte. Nic se na výsledku nezmění a vy se budete cítit hůř. Navíc může dojít velmi brzy ke zvratu.


Horoskop na zítra >>