<< Zpĕt

vodnar

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na pondělí 28. 7. 2014

Vaše situace není sice špatná, ale nedokážete se plně projevit. Každopádně se vaše osobnost pro druhé stává dobrým představitelem a autoritou, na kterou můžou všichni ostatní lidé klidně něco důležitého vsadit. A to už není málo.


Práce a business:

 

Osobní fluidum, které vyzařuje celá vaše osobnost, bude působit na opačné pohlaví naprosto spolehlivě. Vyloučeny tedy nejsou ani odvážnější erotické návrhy od takových lidí, od nichž byste to vůbec nečekali. Jste plní protikladů, což vychází už z vás osobně. Někdo vám to dnes vyčte, naštve vás to?

Vztahy doma a v práci:

 

Dokážete více zažít, ale přece jen máte dost problémů, protože vaše city nejsou propracované natolik, abyste s nimi mohli dobře počítat. Více štěstí vás tedy nečeká, ale umíte už soustřeďovat jednotlivé finanční výhody a celková ohodnocení.

Finance:

 

Nic se nemá přehánět a vy toho máte hodně před sebou. Buďte na svých cestách opatrní.

Zdraví­:

 

Dříve narození by si měli vyjít sami na malou zdravotní procházku.

Večer:

 

Nejasné záležitosti dnes večer neřešte, alespoň prozatím, a nechte je chvíli uležet. Nakonec se možná dostanete zase do formy a dokážete správně reagovat na nové situace. Nečekané nabídky a pozvání na cestu vás potěší. Všechno si včas naplánujte.


Horoskop na zítra >>