<< Zpĕt

vodnar

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Charakteristika znamení >> Business horoskop na rok 2013 >>

Horoskop na pátek 21. 11. 2014

Luna ve vašem nativním znamení vám dělá lepší příležitost, jak pracovní týden zakončit rozumně. Přes různé problémy jste vlastně hodně přesní, dnes dokonce vyděláte na tom, že často budete jezdit autem.


Práce a business:

 

Vše večer směřuje k tomu, že budete muset na služební cestu. Nehledejte výmluvy, přehlédněte, že se vám ani trochu nechce. Přemozte nechuť, protože jednání, které vás čeká, s největší pravděpodobností zvládnete k naprosté spokojenosti své i šéfově. K opačnému výsledku dojdete pouze v případě, že podlehnete alkoholu.

Vztahy doma a v práci:

 

Dokážete se v práci projevit jako prozíravé hospodářky, proto vám všechno jasně funguje bez problémů. Večer vás čeká láska tak, jak si jí představujete. Skromně projevená, ale o to v posteli intenzivnější.

Finance:

 

Na cestách hrozí konflikty nedorozumění, nebo minimálně lhostejnost.

Zdraví­:

 

Nemůžete se zbavit bradavice? A zkusili jste ji pokapat citronem nebo potřít česnekem?

Večer:

 

Příliš si nestěžujte na osud, ostatní mají horší problémy. Uklidnění hledejte ve svých zálibách, přinese vám to více sebedůvěry. Za nějaký čas se vám bude váš problém jevit jako maličkost. Uděláte-li chybu, nenamlouvejte si hned, že jste neschopní. Dejte se rychle dohromady a začněte znovu.


Horoskop na zítra >>